• Detail firmy

FK nářadí s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný prodejce a internetový obchod pneumatického ručního nářadí, rychlospojek Deprag, Cejn, Gison, vzduchové brusky, frézy, vrtačky, šroubováky, utahováky, leštičky, kladiva, spojky, vsuvky, hadice, navijáky, ofukovací pistole.

Adresa

Brtev 95
507 81 Brtev

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28820193
DIČ:  CZ28820193

Výrobky, činnosti

Autorizovaný prodejce a internetový obchod

ručního nářadí, rychlospojek, vzduchové brusky, frézy, vrtačky, šroubováky, utahováky, leštičky, kladiva, spojky, vsuvky, hadice, navijáky atd.

Kontaktní údaje

E-mail: fknaradi@fknaradi.cz
WWW: www.fknaradi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Friess - Majitel

Telefon: +420 777 882 893
E-mail: fknaradi@fknaradi.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.