• Detail firmy

FJCP, spol. s r.o.

Základní popis

Půjčujeme pracovní nářadí, bourací kladiva, vrtačky, pily, brusky na parkety, zahradní techniku, elektrocentrály a hoblíky.

Adresa

Havlíčkova 4761/20
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27743527

Výrobky, činnosti

Půjčujeme pracovní nářadí

Půjčujeme pracovní nářadí, bourací kladiva, vrtačky, pily, brusky na parkety, zahradní techniku, elektrocentrály a hoblíky.

Kontaktní údaje

E-mail: fjcp@seznam.cz
WWW: www.fjcp.cz

Kontaktní osoba

Jan Fischer - Jednatel

Mobil: +420 607 518 590

Petr Čejka - Jednatel

Mobil: +420 724 900 498

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.