• Detail firmy

FISHING TRAVEL AGENCY , s.r.o.

Základní popis

Provoz cestovní kanceláře zaměřené na rybolov v Norsku. Ubytování je zajištěno v kempu v osmi samostatných domcích pro šest rybářů.

Adresa

K Severu 257
252 81 Petrov

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24685097

Výrobky, činnosti

Zájezdy do Norska

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 653 142
E-mail: info@rybolovnorsko.com
WWW: www.rybolovnorsko.com
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Vladimír Doškář - Jednatel

Mobil: +420 731 152 641
Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

CESTOVNÍ AGENTURA GLOBUSTRAVEL.CZ

Nabízíme internetový a kamenný prodej zájezdů. Specializujeme se na přípravu nabídek, hlavně námi navštívených kapacit a hotelů, kde byli naši zákazníci spokojeni. Navštívili jsme za 10 let téměř všechny destinace Egypt, Kypr, Tunisko, Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Turecko, Madeiru, Spojené Arabské Emiráty a Thajsko. V každé zemi jsme viděli minimálně 30 hotelů a známe hotely detailně.

Ing. Pavel Procházka

Nabízíme služby cestovní kanceláře. Pořádáme zájezdy do oblíbených destinací v Itálii - Dolomiti, Livigno aj. - zejména za lyžováním a relaxací.