• Detail firmy

FISCHER & PARTNER IP s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá placením ročních poplatků patentů a prodlužováním platnosti užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek.

Adresa

Na Hrobci 294/5
128 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27409261
DIČ:  CZ27409261
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytovat vysoce kvalifikované poradenství v celé oblasti průmyslových a autorských práv a zajišťovat efektivní získávání, obranu, prosazování a udržování práv svých mandantů ve všech zemích.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 914 946

Kontaktní osoba

Ing. Michael Fischer - Jednatel

Telefon: +420 602 249 194
Další firmy v oboru

all4waste s.r.o.

Poskytujeme poradenství v oblasti životního prostředí, bezpečnosti práce BOZP a požární ochrany PO.

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.