• Detail firmy

First Network, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti, atd...

Adresa

Roháčova 145/14
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25633368
DIČ:  CZ25633368
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- multimediální prezentace, multimediální výrobky na CD-ROM.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 710 252
Fax: +420 222 710 252
E-mail: info@avantgarde.cz
WWW: www.avantgarde.cz

Kontaktní osoba

Milan Soukup - Jednatel

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.