• Detail firmy

FIRMIN s.r.o.

Základní popis

Ready made společnost se 100% splaceným základním kapitálem, sídlo pro Vaši firmu v Praze (virtuální kanceláře) či založení společnosti na míru. Rychlé vyřízení, můžete pořídit sídlo firmy či ready made společnost ještě dnes.

Adresa

Slavojova 579/9
128 00 Praha 2 - Nusle

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28862961
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ready made společnost

se 100% splaceným základním kapitálem, sídlo pro Vaši firmu v Praze (virtuální kanceláře) či založení společnosti na míru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 907 607
E-mail: info@firmin.cz
WWW: firmin.cz

Kontaktní osoba

Jiří Maňas - Jednatel

PaedDr. Marie Maňasová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady