• Detail firmy

Fiplast, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme hydroizolace plochých a mírně šikmých střech včetně zateplení, balkonů a teras. Poskytujeme zemní izolace proti vodě a radonu.

Adresa

Benešova 1228/7
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28358694

Výrobky, činnosti

Hydroizolace plochých a mírně šikmých střech

Nabízíme hydroizolace plochých a mírně šikmých střech včetně zateplení, balkonů a teras. Poskytujeme zemní izolace proti vodě a radonu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 458 895
E-mail: jakub.jelinek@fiplast.cz
WWW: www.fiplast.cz

Kontaktní osoba

Jakub Jelínek - Jednatel

Mobil: +420 731 458 895

Vít Fiala - Jednatel

Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.