• Detail firmy

FINUTEA, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme sruby finské společnosti Kontio. Vyrábíme sruby z materiálu severská borovice v provedení hranol i kulatina. Nabízíme projekci, výrobu, dodávku a montáž. Dřevostavby, roubenky.

Adresa

Holušická 2221/3
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28413318

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Dodáváme sruby finské společnosti Kontio. Vyrábíme sruby z materiálu severská borovice v provedení hranol i kulatina.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kontio.cz
WWW: www.kontio.cz

Kontaktní osoba

. Nabělek - Jednatel

Mobil: 602 361 541
Další firmy v oboru

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.