• Detail firmy

Finnet International, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zprostředkováním investic do zlata prostřednictvím provizního systému Revoluční příjem.

Adresa

Rybná 682/14
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28814932

Výrobky, činnosti

Investice do zlata.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 840 730 740
E-mail: info@revolucni-prijem.cz
WWW: www.revolucni-prijem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Golasovský - Jednatel

E-mail: info@revolucni-prijem.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.