• Detail firmy

FINNES, bankovní a nebankovní specialista s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na americké hypotéky, spolupracujeme s bankovním i nebankovním sektorem. Hypotéky financujeme i bez nahlížení do registrů dlužníků.

Adresa

Masarykovo náměstí 1484
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28860012

Výrobky, činnosti

Americká hypotéka

Naším cílem je zajistit optimální americkou hypotéku klientům, ať se nachází v jakékoli situaci. Chceme, aby klient měl kompletní nabídku v oblasti amerických hypoték bankovních i amerických hypoték bez registru.

Kontaktní osoba

Jana Nešpůrková

Mobil: +420 777 466 765
E-mail: centrala@finnes-specialista.cz

Petr Boruch - Jednatel

Mobil: +420 773 779 909
Další firmy v oboru

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.