• Detail firmy

Finist, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá překlady a tlumočením cizích jazyků.

Adresa

Štěpánská 612/16
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25090500
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  8000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zajišťuje překlady a tlumočení ve 47 jazycích a všech oborech, soudní ověření překladů a korektury. Nabízí krátké dodací lhůty do 48 hodin, po dohodě možnost i kratší, množstevní a věrnostní slevy. Nabízí jazyky angličtina, francouzština, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 226 950
Telefon: +420 296 226 951
Mobil: +420 602 663 833
E-mail: finist@finist.cz
WWW: www.finisti.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Urban - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.