• Detail firmy

Fingera, s.r.o.

Základní popis

FINGERA je biometrický docházkový systém,jehož bází jsou otisky prstů.Docházkový systém splňuje požadavky především malých a středních provozů,které neuspokojuje stávající docházkový systém zaměstnanců papírovou formou nebo pomocí magnetických karet.

Adresa

Žitná 1575/49
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28396847

Výrobky, činnosti

Docházkové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 985 984
Mobil: 725 724 237
E-mail: info@fingera.com
WWW: www.fingera.cz

Kontaktní osoba

Matúš Kapusta - Jednatel

Další firmy v oboru

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

LCV Praha, s.r.o.

Zaměřujeme se na laserové značení, gravírování, navařování, řezání a vrtání laserem. Dodáváme CO2 lasery, vláknové lasery, lasery na svařování, lasery na navařování, lasery pro značení a gravírování či lasery pro přesné řezání a vrtání.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.