• Detail firmy

FineTec Systems, s.r.o.

Základní popis

Nabídka laserů pro průmyslové značení, gravírování, řezání, CO2, Nd:YAG a vláknových laserů pro průmyslovou automatizaci. Laserový potisk na zakázku.

Adresa

Na Kasárnách 152
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24685755

Výrobky, činnosti

Laserový potisk na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 563 034 510
E-mail: info@fine-tec.cz
WWW: www.fine-tec.cz

Kontaktní osoba

p. Špindler

Mobil: +420 607 627 123

KAREL ANTONÍN - Jednatel

JIŘÍ ANTONÍN - Jednatel

Mobil: +420 736 763 486
Další firmy v oboru

Václav Noha - Kovářství

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku. Specializujeme se na umělecké kovářství a ruční rytí kovů, rytí písma a přírodních motivů na nože a dárkové předměty. Vyrábíme raznice a kovářské plastiky. Provádíme zlacení metalem v interiérech a věnujeme se také opravám a údržbě křížů sakrálních staveb, renovacím historických kovových předmětů. Kovářská dílna se nachází v obci Štěměchy v okrese Třebíč.

METALOPLASTYKA Marian Ostrowski

Naše nabídka je určena pro firmy, instituce, rozpočtových jednotek, korporace, reklamními agenturami a dodavateli. Jsme výrobce s vlastním bohatým strojového parku, máme moderní výrobní zařízení, bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, takže můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb. Vítejte!

GALBIS Systemy Znakowania Odzieży

Specializujeme se na výrobu oděvů etiket. Speciální inovativní způsob tisku umožňuje výrobu etiket v plné barvě na polyesterových materiálů (pásky satén). Máme také tisknout tradiční metody: Horký razítka, sítotisk a zlacením. Značení je naše vášeň! Zveme vás ke spolupráci.