• Detail firmy

FINE Propag, s.r.o.

Základní popis

Prezentační systémy, reklamní předměty, služby grafického studia, školení, marketingové poradenství.potisky reklamních předmětů, polepy aut.

Adresa

Zeleného 2605/36
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29379750
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklama ,marketing a školení

Prezentační systémy, reklamní předměty, služby grafického studia, školení, marketingové poradenství.potisky reklamních předmětů, polepy aut.

Kontaktní údaje

E-mail: info@fine-propag.cz
WWW: www.fine-propag.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Nejedlá - Jednatel

Mobil: +420 602 956 744

FILIP RADEK - Jednatel

Alice Nejedlá - Ředitel

Mobil: +420 608 721 779
Další firmy v oboru

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.