• Detail firmy

Financial Solutions and Services s.r.o.

Základní popis

Nabízíme on-line srovnání finančních produktů všech významných institucí s možností sjednání. Srovnání nabídek povinného ručení, havarijního pojištění, cestovního pojištění, penzijních fondů a hypoték. Dále porovnáváme nabídky v oblasti energií.

Adresa

Krystalová 517/13
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24773506
DIČ:  CZ24773506
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, penzijní pojištění, porovnání cen - elektřina, plyn, hypotéka.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sfinance.cz
WWW: www.sfinance.cz

Kontaktní osoba

Marketa Zakovska

Telefon: +420 810 800 800
E-mail: info@sfinance.cz

Martin Špaček - Jednatel

Miluše Hentschelová - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.