• Detail firmy

FINAL Hlinsko s.r.o.

Základní popis

obrábění kovových materiálů specializace na obrábění nerezových ocelí specializace na obrábění neželezných kovů (zejména mosazi) výroba pojistných kolových šroubů a matic pro osobní automobily

Adresa

Rváčovská 1609
539 01 Hlinsko v Čechách

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27460533

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 311 615
Fax: +420 469 311 577
E-mail: info@finalhlinsko.cz
WWW: www.finalhlinsko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Konečný - Jednatel

Mobil: +420 602 412 988
Další firmy v oboru

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.

KILLICH s.r.o.

Působíme na trhu od roku 1996 a za tu dobu jsme se stali profesionálním dodavatelem kompletního sortimentu spojovacího materiálu, jak pro velké výrobní závody, malé živnostníky, tak i pro obchodní firmy a prodejce. Více informací naleznete na webových stránkách firmy.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.