• Detail firmy

FIN ARCHA - občanské sdružení

Základní popis

Oddlužení, osobní bankrot, insolvence fyzických osob, OSVČ. Bezplatná poradna. Šluknovský výběžek, Česká Lípa, Nový Bor, Česká Kamenice, Děčín.

Adresa

Pekařská 176/4
408 01 Rumburk 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22882421

Výrobky, činnosti

Oddlužení, osobní bankrot, insolvence fyzických os

Bezplatná poradenská činnost:oddlužení pro fyzické osoby a OSVČ. Působíme ve Šluknovského výběžku: Rumburk, Varnsdorf, Krásná Lípa, Šluknov, Velký Šenov, Dolní Poustevna, Mikulášovice, Jiříkov a oblast Česká Lípa, Nový Bor, Česká Kamenice a Děčín.

Kontaktní údaje

E-mail: finarcha-poradna@seznam.cz
WWW: finarcha.cz

Kontaktní osoba

Bohunka Slaná

Mobil: +420 606 671 827
E-mail: finarcha1@seznam.cz
Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.