• Detail firmy

FIMRstav, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební a zemní práce. Provádíme zateplování rodinných i panelových domů a pokládky zámkové dlažby.

Adresa

Okružní 161
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28080912

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavební a zemní práce.

Kontaktní údaje

E-mail: f.skop@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Škop - Jednatel

Mobil: 721 175 205
E-mail: f.skop@seznam.cz
Další firmy v oboru

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.