• Detail firmy

FIMEXTRANS s.r.o.

Základní popis

zabývá se přepravou zboží do Itálie a z Itálie do České republiky. Provádíme přepravy zboží až do 26 t a rovněž zajišťujeme přepravu expresních zásilek.

Adresa

tř. Tomáše Bati 332
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26937298
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mezinárodní přeprava

zabýváme se přepravou zboží do Itálie a z Itálie do ČR Provádíme přepravy zboží až do 26 t a rovněž zajišťujeme přepravu expresních zásilek

Kontaktní údaje

Telefon: 736 489 636
WWW: www.fimextrans.cz

Kontaktní osoba

Dalibor Pavlík - Jednatel

Mobil: 736 489 636
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!