• Detail firmy

FILMREC PRODUCTIONS s.r.o.

Základní popis

Firma založena za účelem natáčení celovečerních filmů (www.filmrec.eu) Dále nabízí audiovizuální záznam a výrobu dokumentárních, reklamních a instruktážních filmů, hudebních videoklipů, společenských a kulturních akcí, zpracování na DVD, na web, atd.

Adresa

nám. Přemysla Otakara II. 58
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28139020

Výrobky, činnosti

Audiovizualizace

Kontaktní údaje

E-mail: filmrec.cb@gmail.com
WWW: www.filmrec.eu/

Kontaktní osoba

Josef Krček - Majitel

Mobil: +420 773 459 497
E-mail: filmrec.cb@gmail.com
Další firmy v oboru

Michal Duda

Fotím portréty, figurální, módní, reklamní a reportážní fotografie. Nabízím fotografování společenských akcí a kalendářů, tvorbu reportáží i produktových fotografií. Vlastním fotografický ateliér v Borovanech. Zaměřuji se zejména na okr. České Budějovice a okolí.

Media Consult s.r.o.

Nabízíme kreativní grafické návrhy, tvorbu a zpracování videa, pořádání společenských a firemních akcí. Realizujeme velkoplošné videoprojekce a pronajímáme konferenční a prezentační techniku.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.