• Detail firmy

FILMONT, s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce, přístavby, zpevněné plochy, zateplení fasád v programu Zelená Úsporám, zednické, betonářské.

Adresa

Cyrilometodějská 578
766 01 Valašské Klobouky

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27666425
DIČ:  CZ27666425

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 330 083
Mobil: +420 736 624 465
E-mail: info@filmont.cz
WWW: www.filmont.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Fichta - Jednatel

Mobil: +420 604 820 644
Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.