• Detail firmy

FILKO OPAVA s.r.o.

Základní popis

Firma prodávající svařovací techniku, autogenní techniku, tlakovou vzduchotechniku, odsávání, elektrické nářadí, vzduchové nářadí, přídavné materiály, brusivo, ochranné pomůcky a chemii pro úpravu kovů.

Adresa

Vávrovická 280/117
747 07 Opava - Jaktař

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28608712
DIČ:  CZ28608712
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sortiment - prodej

- svářecí technika, přídavné materiály, brusivo a kartáče, pásové pily, pilové pásy, ruční a elek. nářadí, kompresory, odsávání, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 624 972
E-mail: filko@filko-opava.cz
WWW: www.filko-opava.cz

Kontaktní osoba

Michalis Filipidis - Jednatel

Mobil: +420 737 249 761
E-mail: filipidis@filko-opava.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.