• Detail firmy

Filip Záviš

Základní popis

Provoz zámečnické pohotovosti - nouzové otevírání zámků, bytů a automobilů. Montáž a servis mechanických zámkových systémů a bezpečnostních dveří.

Adresa

Kolaříkova 1588
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74505815

Výrobky, činnosti

Montáž a servis mechanických zámkových systémů

Montáž a servis mechanických zámkových systémů a bezpečnostních dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 174 444
Mobil: +420 732 109 105
E-mail: zamecnicka.pohotovost@seznam.cz
WWW: zamecnicka.pohotovost.sweb.cz

Kontaktní osoba

Filip Záviš - Majitel

Mobil: +420 732 109 105
Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.