• Detail firmy

Filip Štefan

Základní popis

Zajišťuji malířské a natěračské práce. Provádím malování bytů, kanceláří i nebytových prostor a lakýrnické práce. Nabízím též nátěry oken a dveří.

Adresa

Dejvická 189/7
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69478872

Výrobky, činnosti

Zajišťuji malířské a natěračské práce.

Zajišťuji malířské a natěračské práce. Provádím malování bytů, kanceláří i nebytových prostor a lakýrnické práce. Nabízím též nátěry oken a dveří.

Kontaktní údaje

E-mail: filip.stefan@email.cz
WWW: www.fimal.cz

Kontaktní osoba

Filip Štefan - Majitel

Mobil: 607 808 272
Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.