• Detail firmy

Filip Sokol

Základní popis

Provádíme mytí oken, fasád a žaluzií, výškové práce horolezeckou technikou, odklízení sněhu ze střech, čištění okapů, nátěry a montáže ve výškách, rizikové kácení a prořezávání stromů v lokalitách Praha, Brno, Ostrava a po domluvě po celé čr.

Adresa

Vaškova 2
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74868926

Výrobky, činnosti

výškové práce horolezeckou technikou

Kontaktní údaje

E-mail: vyskovepracesokol@gmail.com
WWW: www.vyskovepracesokol.cz

Kontaktní osoba

Filip Sokol

Mobil: +420 723 952 162
E-mail: vyskovepracesokol@gmail.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stálá čistota

Provádíme úklidové a čistící služby v Brně a okolí. Profesionálně uklidíme byt, dům, kancelář či jiné prostory. Jsme zaměřeni na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí apod. a čištění automobilů, k čemuž využíváme účinné prostředky a nanotechnologie.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.