• Detail firmy

Filip Šimek

Základní popis

Doručujeme květiny ve Zlíně, Otrokovicích a okolí. Specializace na dárkové kytice, aranžování řezaných, hrnkových a sušených květin na zakázku.

Adresa

Napajedelská 1074
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68085613
DIČ:  CZ8111274149

Výrobky, činnosti

Květiny na zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 821 512
E-mail: floristy@floristy.cz
WWW: www.floristy.cz

Kontaktní osoba

Filip Šimek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květiny Papaver

Nabízíme floristické služby. V našem obchodě v Kuřimi máme denně čerstvé květiny, z nichž některé dovážíme ze zahraničí. Kromě vazby květin pro všechny příležitosti realizujeme dodávky květin do firemních prostor, tvorbu dekorací pro různé příležitosti. Máme dlouholeté zkušenosti a pravidelně dosahujeme kvalitních výsledků ve floristických soutěžích po celé České republice.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

KOUZLO KVĚTIN - Kochová Michaela

Nabízíme prodej a rozvoz vázaných řezaných květin. Specializujeme se na výrobu vazeb svatebních, smutečních kytic a věnců. Realizujeme květinové výzdoby interiérů.