• Detail firmy

Filip Mráček

Základní popis

Nabízím grafické návrhy, tvorbu i redesign logotypů, vizuálního stylu firmy, vizitek, oznámení, plakátů a řezané i propagační grafiky.

Adresa

Lomená 278
252 25 Zbuzany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65467477

Výrobky, činnosti

Grafika

Kontaktní údaje

E-mail: filip@cloudesign.cz
WWW: www.cloudesign.cz

Kontaktní osoba

Filip Mráček - Majitel

Telefon: 602 381 670
Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.