• Detail firmy

Filip Mírek

Základní popis

Prodej a montáž stínící techniky. Žaluzie, markýzy, rolety, sítě proti hmyzu, garážová vrata, plissé žaluzie, látkové roletky, vertikální žaluzie, venkovní žaluzie, venkovní rolety a další prvky stínící techniky v Praze a Středních Čechách.

Adresa

Horovo náměstí 1420/4
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71644776

Výrobky, činnosti

Stínicí technika

Kontaktní údaje

E-mail: sun-way@seznam.cz
WWW: www.sun-way.cz

Kontaktní osoba

Filip Mírek - Majitel

Telefon: +420 777 111 247
E-mail: sun-way@seznam.cz
Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.