• Detail firmy

Filip Mayr

Základní popis

Přijďte si vybrat ze široké nabídky barev - fasádní barvy, omítkoviny, vnitřní malířské barvy

Adresa

Kozolupy 308
330 32 Kozolupy

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73433390

Výrobky, činnosti

Přijďte si vybrat ze široké nabídky barev - fasádní barvy, omítkoviny, vnitřní malířské barvy, barvy na beton, podlahy a ploty, tmely a specializované nátěry, lazurovací a olejové nátěry a mnohé další.

Kontaktní údaje

Telefon: www.erem -co lor .cz
Mobil: +420 604 600 238
E-mail: info@erem-color.cz

Kontaktní osoba

Filip Mayr - Majitel

Další firmy v oboru

ABC malířství, s.r.o.

Kvalitně provedeme veškeré malířské a lakýrnické práce. Malování pokojů - vymalujeme byty, školy, kanceláře. Provedeme nátěry dřevěných, kovových a betonových konstrukcí, natíráme fasády. Protipožární nátěry. Vše provedou odborní malíři a natěrači.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.