• Detail firmy

Filip Kromus

Základní popis

Provádíme veškeré svářečské, potrubářské, topenářské a instalatérské práce. Pracujeme s materiály jako je nerez, ocel, měď či plast.

Adresa

Oslavanská 51
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67596355

Výrobky, činnosti

Potrubářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: f.kromus@seznam.cz
WWW: www.kromus.eu

Kontaktní osoba

Filip Kromus - Majitel

Mobil: +420 777 050 011
Další firmy v oboru

Josef Křenek - Svařování hliníku a nerezu

Zajišťujeme svařování hliníku a nerezu. Jsme schopni pracovat jak v dilně tak u zákazníka. Opravy hlinikových a nerezových současti různých komponentů atd

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.