• Detail firmy

Filip Juřica

Základní popis

Nabízíme a zhotovíme: - Výstavbu a rekostrukci střech a krovů - Valašské roubenky - Střešní vazby - Zahradní doplňky - Dřevostavby - Balkóny - Pergoly - Altány - Krovy

Adresa

Trojanovice 805
744 01 Trojanovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74721984

Výrobky, činnosti

Dřevostavby a dřevěné stavební prvky

- Výstavbu a rekostrukci střech a krovů - Valašské roubenky - Střešní vazby - Zahradní doplňky - Dřevostavby - Balkóny - Pergoly

Kontaktní osoba

Milan Šivic

Telefon: 777 272 130
E-mail: tesarstvi.roubenky@seznam.cz

Filip Juřica - Majitel

Mobil: +420 774 702 965
Další firmy v oboru

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.