• Detail firmy

Filip Jakeš - TESAŘSTVÍ

Základní popis

Jsme tesaři zabývající se tradičním řemeslem. Vyrábíme a montujeme krovy, dřevostavby, altány, pergoly, stání pro auta atd. Vše provádíme na dílně a dodáváme zákazníkům hotové včetně materiálu, impregnace, nátěru, spojovacích prvku, dopravy, montáže.

Adresa

Gregorova 1755/46
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73316245
DIČ:  CZ8004165279
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Krovy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 927 649
E-mail: fil.jakes.tesar@seznam.cz

Kontaktní osoba

Filip Jakeš - Majitel

Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.