• Detail firmy

Filip Hofmann

Základní popis

Firma Batyskaf se zabývá výrobou značkové limitované kolekce streetwearu a volnočasového oblečení. Dále výrobou speciálních edic promo textilu od připravy designu a konstrukce po úplné zpracování a samotnou výrobu zakázky.

Adresa

Jamská 2435/3
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75737434

Výrobky, činnosti

Firma Batyskaf

se zabývá výrobou značkové limitované kolekce streetwearu a volnočasového oblečení. Dále výrobou speciálních edic promo textilu

Kontaktní údaje

E-mail: getin@batyskaf.net
WWW: www.skafandr.cz

Kontaktní osoba

Filip Hofmann - Jednatel

Mobil: +420 777 096 441

Zařazení v katalogu

Pobočky

FM STUDIO DRAW s.r.o.
Ke Strašnické 50/16
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Reklama STYL - Ladislav Plaček

Grafické práce, loga, etikety, web, tisk, bannery, billboardy, letáky, katalogy, polepy, signmaking, cedule, foto, film, clip - vše pro reklamu nejen v Jihlavě a ušité Vám na míru.

STUDIO REKLAMY I FOTOGRAFII CYFROWEJ AMBEST Jerzy Orłowski

V těchto dvou technologií (zinkografií a laserové) dělat, desky s různými druhy materiálů (námi vyráběných štítků jsou navrženy tak, aby jednotlivé objednávky zákazníků), jmenovky, známky firmy, čel a testovacích proužků, které mají ES prohlášení o shodě.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).