• Detail firmy

Filip Grygar

Základní popis

Zaměřujeme se na dovoz pochutin ze Sicílie. Nabízíme vína, likéry, destiláty, pesta, olivy, marmelády, italské těstoviny a další zboží. Záruka kvality, vše vyrobeno na Sicílii mísntími výrobci pouze z regionálních surovin. E-shop + velkoobchod.

Adresa

Nerudova 939/16
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88909956

Výrobky, činnosti

Domácí těstoviny - Sicílie.

Kontaktní údaje

E-mail: info@potravinyzesicilie.cz
WWW: www.potravinyzesicilie.cz

Kontaktní osoba

Filip Grygar - Majitel

Mobil: +420 731 177 161
E-mail: info@potravinyzesicilie.cz
Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.