• Detail firmy

Filip Bradáč

Základní popis

Potraviny - velkoobchod dodávka káva,zapůjčíme kávovary (profesionální pákové kávovary, automatické kávovary).

Adresa

Jaselská 246/20
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71831355
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potraviny - velkoobchod

dodávka káva,zapůjčíme kávovary (profesionální pákové kávovary, automatické kávovary) v dohodnutém množství buď podle volby zákazníka, nebo námi doporučené přístroje.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 218 581
E-mail: salsacafe@volny.cz
WWW: www.salsacafe.cz

Kontaktní osoba

Filip Bradáč - Majitel

Mobil: +420 608 117 571

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.