• Detail firmy

Filip Bezucha

Základní popis

Náhradní díly a příslušenství pro automobilové přívěsy Přívěsy pro osobní vozidla Přívěsy pro zemědělství Zámečnické dílny Žebříky

Adresa

Soběslavova č.p. 389
289 07 Libice nad Cidlinou

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16592123
DIČ:  CZ16592123

Výrobky, činnosti

Přívěsy a návěsy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 653 308
Mobil: +420 604 533 105
E-mail: bezucha@kolin.cz
E-mail: privescentrum@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Filip Bezucha - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.