• Detail firmy

FIDES Group a.s.

Základní popis

Předmětem podnikání chráněné dílny FIDES Group s.r.o. je poskytování služeb firmám převážně v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu.

Adresa

Komenského 420
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28822528
DIČ:  CZ28822528

Výrobky, činnosti

Automobilový průmysl

Kontaktní údaje

E-mail: lenka.cvrkalova@fides-group.cz
WWW: www.fides-group.cz

Kontaktní osoba

Lenka Cvrkalová

Mobil: +420 734 658 499
E-mail: lenka.cvrkalova@fides-group.cz

Mgr. Radim Cvrkal - Předseda představenstva

Ing. Richard Kovář - Člen představenstva

Ing. Michal Mišun - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.