• Detail firmy

Fibes Czech s.r.o.

Základní popis

Záclony a závěsy do interiérů "na míru" i v historickém slohu, montáž garnýží, tyčí a dalších systémů, dodání a montáž žaluzií, rolet, římských rolet a dalších stínících prvků. 20 let činnosti v oblasti bytového textilu-polštáře, povlečení přehozy...

Adresa

Na Folimance 17
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27117197
DIČ:  CZ27117197

Výrobky, činnosti

Záclony a závěsy do interiérů "na míru"

i v historickém slohu, montáž garnýží, tyčí a dalších systémů, dodání a montáž žaluzií, rolet, římských rolet římských rolet a dalších...

Kontaktní údaje

Fax: +420 354 542 298
E-mail: fibesczech@atlas.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bock - Jednatel

Telefon: +420 603 541 649
E-mail: fibesczech@atlas.cz
Další firmy v oboru

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.