• Detail firmy

Fiberboard

Základní popis

Prodáváme a řezáme dřevovláknité desky, hobra desky pod palubkové podlahy a pro izolaci stropů. Zabýváme se prodejem obalového materiálu.

Adresa

Náměstí Boženy Němcové 11
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62791354
DIČ:  CZ490908321
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obalový materiál Teplice

Zabýváme se prodejem obalového materiálu. Obalový materiál - papír, papírové hrany, vlnitá lepenka, pěnový polyethylen, vázací PP pásky, spony, stretch fólie a dřevovláknité desky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 926 472
Mobil: +420 728 563 365
E-mail: miroslavbenedikt1@seznam.cz
E-mail: fiberboard@seznam.cz
WWW: www.fiberboard.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Benedikt

Miroslav Benedikt - Majitel

Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.