• Detail firmy

Fiba CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme povlečení, prostěradla, ručníky, kapesníky, osušky. Dodáme za internetové ceny hračky, svíčky, šátky, deštníky, dárkové zboží, dámské oblečen

Adresa

•Sofijské náměstí 3404
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29009421

Výrobky, činnosti

Bytový textil

Kontaktní údaje

E-mail: info@xcena.cz
WWW: www.xcena.cz

Kontaktní osoba

. Čížek

Mobil: 777 261 507

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.