• Detail firmy

FIALIFT, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na výrobu a distribuci výtahových rozvaděčů a elektrokomponentů pro použití ve výtahové technice.

Adresa

Obránců míru 724/38
690 06 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29315034

Výrobky, činnosti

Výtahy

Kontaktní údaje

E-mail: fiala@fialift.eu
WWW: www.fialift.eu

Kontaktní osoba

Ing. IVAN FIALA - Jednatel

Telefon: +420 603 505 640

LUKÁŠ LOUČKA - Jednatel

Telefon: +420 722 957 850

Pobočky

Ing. Ivan Fiala
Nádražní 1299/124
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.