• Detail firmy

FIALA - PRAHA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní sortiment cukrářských výrobků, cukrářských pomůcek, potravinářských doplňků, zdobení apod. Dodáváme potravinářské esence, krémy a náplně, cukrářské pomůcky, potravinářské barvy, ochucovací pasty, dortová sypání, zdobící sníh, zahušťovací přípravky, tuhé polevy tukové, želírovací přípravky, kakaové pasty, čokoládové ozdoby a dekory, cukr na karamel, marcipán a mnoho dalšího.

Adresa

U Blaženky 1108/9
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27100642
DIČ:  CZ27100642
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potravinářské esence

Nabízíme kvalitní potravinářské esence vyrobené pouze z přírodních surovin bez chemické konzervace. Potravinářské esence se používají k dochucení těst, hmot, krémů, zmrzlin, nápojů apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 214 408
E-mail: fiala@fialapraha.cz
WWW: www.fialapraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Fiala - Jednatel

Mobil: +420 603 173 582

Karel Krása - Jednatel

Další firmy v oboru

KARMEB , spol.s.r.o.

Zabýváme se především dovozem, prodejem a servisem gastronomického zařízení do profesionálních gastronomických provozoven. Nabízíme kompletní sortiment jako dodávku na klíč nebo i jednotlivá zařízení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, odborné poradenství při výběru. Provozujeme e-shop: www.GastroNakup.cz

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.