• Detail firmy

FestTech, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem bankovní techniky i automatizace, trezorových dveří, trezorových skříní a zámků. Nabízíme trezory, archivační systémy, dveřní zámky, pokladny, silniční zábrany, závory a turnikety.

Adresa

Cukrovarská 98
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25649086

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem a servisem

bankovní techniky i automatizace, trezorových dveří, trezorových skříní a zámků. Nabízíme trezory, archivační systémy, dveřní zámky, pokladny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 910 493
Mobil: +420 724 886 880
E-mail: info@festtech.com
WWW: www.festtech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radek Zykmund - Jednatel

Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.