• Detail firmy

FestTech, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem bankovní techniky i automatizace, trezorových dveří, trezorových skříní a zámků. Nabízíme trezory, archivační systémy, dveřní zámky, pokladny, silniční zábrany, závory a turnikety.

Adresa

Cukrovarská 98
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25649086

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem a servisem

bankovní techniky i automatizace, trezorových dveří, trezorových skříní a zámků. Nabízíme trezory, archivační systémy, dveřní zámky, pokladny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 910 493
Mobil: +420 724 886 880
E-mail: info@festtech.com
WWW: www.festtech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radek Zykmund - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.