• Detail firmy

FEST Ostrava s.r.o.

Základní popis

FEST Ostrava s.r.o. se zabývá realizací kompletních stavebních dodávek nebo jejich částí, jak průmyslových, občanských, tak i bytových staveb

Adresa

Hlávkova 447/5
702 00 Ostrava - Přívoz

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26795311

Výrobky, činnosti

Provádění staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 136 991
Telefon: +420 595 136 992
Telefon: +420 595 136 990
Fax: +420 595 136 993
E-mail: fest@fest-ostrava.cz
WWW: www.fest-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Píšek - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.