• Detail firmy

FESPO interiéry

Základní popis

Truhlářství - kovovýroba - lakovna. Výroba sklepních kojí a komletní rekonstrukce sklepů. Zakázková výroba nábytku, kuchyňských linek, skříní na míru a koupelnového nábytku. Výroba a opravy školních a kancelářských tabulí. Výroba šatních skříněk.

Adresa

Weberova 1090/1
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13792458
DIČ:  CZ5810291256
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba sklepních kojí - rekonstrukce sklepů

Výroba sklepních kojí na míru podle zaměřeného prostoru a počtu bytů. Kompletní rekonstrukci realizujeme na klíč - v souladu cz.normami.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 731 688
E-mail: info@fespo.cz
WWW: www.sklepni-koje.cz
WWW: www.fespo.cz

Kontaktní osoba

Libor Pavlík - Majitel

Mobil: +420 603 423 834

Věra Pavlíková

Mobil: +420 732 441 435
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.