• Detail firmy

Fersk s.r.o.

Základní popis

Provádíme pozemní stavitelství a ocelové konstrukce. Věnujeme se rekonstrukcím staveb a provádíme zateplení a omítky. Realizujeme oplocení.

Adresa

Křižíkova vilová čtvrť 538
391 65 Bechyně

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28128915
DIČ:  CZ28128915
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 418 365
Mobil: +420 724 133 529
E-mail: m.skabroud@gmail.com
E-mail: m.skabroud@seznam.cz
WWW: www.fersk.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Škabroud - Jednatel

Mobil: +420 724 133 529
Další firmy v oboru

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.