• Detail firmy

Ferrum Bau s.r.o.

Základní popis

Stavíme ocelové haly - průmyslové, skladové, zemědělské, sportovní haly, prodejny. Dodáváme a montujeme ocelové konstrukce.

Adresa

Sochorova 23
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29375789
DIČ:  CZ29375789

Výrobky, činnosti

Stavba ocelových hal

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 171 134
E-mail: info@ferrum-bau.cz
E-mail: sales@ferrum-bau.cz
WWW: www.ferrum-bau.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Vávra - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

LPS pipe supports

Zajišťujeme výrobu pevného i pružného uložení potrubí včetně nejrůznějších produktů jako jsou kluzné a přivařovací podpěry, kotevní stojany, pružinové podpěry, třmeny, pouta, objímky aj. Zhotovujeme a dodáváme také konzole a nosníky pro uložení potrubí. Obstaráváme jednotáhlové a dvoutáhlové závěsy pevné i pružinové do svislého a vodorovného potrubí.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.