• Detail firmy

Feromagnet, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej magnetů všeho druhu, od kancelářských magnetů po magnetické separátory.

Adresa

Světlá Hora 415
793 31 Světlá Hora

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29386748

Výrobky, činnosti

Magnetické tvrdé ferity

Kontaktní údaje

E-mail: m.lakomy@feromagnet.cz
WWW: www.feromagnet.cz

Kontaktní osoba

Martin Lakomý - Jednatel

Telefon: +420 606 655 015

Alois Lakomý - Obchodní ředitel

Telefon: +420 602 171 532

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.