• Detail firmy

FERN s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme pryžotextilní lisovanou obuv. Nabízíme tradiční českou obuv z textilních materiálů, jako klasické jarmilky, sportovní obuv a obuv pro volný čas. Naše obuv je zdravotně nezávadná a vyráběná z materiálů ohleduplných k životnímu prostředí.

Adresa

areál Svit 44. budova
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26297141
DIČ:  CZ26297141
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Pryžotextilní výrobky.

Výrobce pryžotextilní lisované obuvi. Tradiční výroba obuvi z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Část produkce je vyvážena do zemí EU.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 524 298
Mobil: +420 777 221 779
Fax: +420 577 524 295
E-mail: fern@fern.cz
WWW: www.fern.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Fajkus - Jednatel

Ing. Josef Macho - Jednatel

Tomáš Polášek - Jednatel

Rudolf Juřík - Jednatel

Ing. Miroslav Mikel - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.

Jana Pindurová - ochranné pracovní oděvy a prostředky

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních a outdoorových oděvů. Dodáváme softshelové pracovní kalhoty, pracovní softshelové bundy, pracovní fleecové vesty, reflexní zateplené bundy, protipořezové bundy, montérkové blůzy, nepromokavé kombinézy, pracovní pláštěnky, gastro pracovní oděvy, jednorázové pracovní kombinézy a mnoho dalšího. Poskytujeme náhradní plnění.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.