• Detail firmy

Femont CZ - Výroba OK s.r.o.

Základní popis

Výroba ocelových konstrukcí

Adresa

Zahradní 257
751 21 Prosenice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27795802

Výrobky, činnosti

Výroba ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 203 040
E-mail: havlik@femontcz.eu

Kontaktní osoba

Karel Havlík - Jednatel

Mobil: +420 731 504 506
Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.